Odkryj


WYRAFINOWANE NADWOZIE, PERFEKCYJNE LINIE

W odpowiedzi na oczekiwania i preferencje kierowców, członkowie zespołów projektowych Nissana wprowadzili poniższe stylowe dodatki:Podwójne reflektory LED oświetlające drogę kolorem przypominającym światło słoneczne zapewniają lepszy komfort widzenia, natomiast technologia wspomagania oświetlenia drogi eliminuje konieczność ręcznego włączania i wyłączania długich świateł.19-calowe felgi ze stopów metali lekkich zapewniają niezrównaną stabilność i przyczepność, a także podkreślają elegancję i styl samochodu.

EKSKLUZYWNY STYL WNĘTRZA

Eleganckie i inteligentne elementy wykończenia wnętrza Nissana Qashqai to m.in.:
– Siedzenia o zerowej grawitacji
– Szyberdach Panoramic Moonroof
– System ładowania bagażu
– Therma Clear Podgrzewana przednia szyba
– Intuicyjne podświetlenie wnętrza
– Wysokiej jakości materiały

STAŁA ŁĄCZNOŚĆ I INTELIGENTNA JAZDA

Unikalne rozwiązania Nissana podlegają stałym udoskonaleniom. Nissan Qashqai nie stanowi tu żadnego wyjątku. Są to m.in.:
– System All Mode 4×4-i Nissana
– System czterech kamer monitora panoramicznego z funkcją wspomagania parkowania
– Automatyczna funkcja hamowania awaryjnego
– Różne tryby prowadzenia pojazdu
– Funkcja inteligentnego wspomagania parkowania
– System ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie

BEZKOMPROMISOWY STYL I UNIKALNE WZORNICTWO

Eleganckie linie, atrakcyjne wzornictwo, bogactwo funkcji. Nowy Nissan QASHQAI ma to wszystko.RUSZASZ NA PODBÓJ MIASTA? WYBIERZ SAMOCHÓD, KTÓREGO WYGLĄD ZDRADZI TWOJE ZAMIARYŚmiałe i muskularne nadwozie nowego Nissana QASHQAI z przyciemnianymi szybami z tyłu i czarną osłoną wlotu powietrza z przodu cieszy oczy. Model ten emanuje wysoką jakością – dwukolorowe felgi ze stopów metali lekkich i nowy kształt świateł diodowych wpadają w oko, ale to nie jedyna ich zaleta. Wszystko ma swój cel, dając Ci przewagę podczas jazdy w mieście.Chłoń miejską atmosferę i promienie słońca przez panoramiczny dach. Z kolei wytrzymałe, a zarazem praktyczne relingi dachowe spełnią każdą Twoją bagażową zachciankę. Wszyscy wiemy, że liczy się nie tylko wnętrze!


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza