Odkryj


EFEKTOWNE NADWOZIE, KTÓRE ZACHWYCA

– Sportowa i szykowna stylistyka
– Zjawiskowe reflektory w kształcie bumeranga
– Podniesiona pozycja foteli
– Personalizacja w Nissan Design Studio
– Akcesoria

POCZUJ MOC I WYGODĘ ZACHWYCAJĄCEJ STYLISTYKI WNĘTRZA NISSANA JUKE

– Technologia NissanConnect
– Otwierany szyberdach
– Głębokie fotele anatomiczne
– 40% większy bagażnik

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA ZAPEWNIAJĄCA BEZPIECZEŃSTWO, UWAGĘ I ŁĄCZNOŚĆ NA DRODZE

– NissanConnect
– Monitor panoramiczny
– System ostrzegania o pojeździe w martwym punkcie
– System ostrzegania przed zjazdem z pasa jezdni
– Technologia All Mode 4×4-I z systemem kontroli momentu obrotowego (TVS)


EKSKLUZYWNE CECHY STYLISTYCZNE

Aby jeszcze bardziej podkreślić oryginalność Twojego nowego Nissana JUKE, podrasowaliśmy nieco niektóre elementy: przygotuj się na nowy wygląd osłony chłodnicy oraz nowe zderzaki z przodu i z tyłu. Umieściliśmy również kierunkowskazy w lusterkach bocznych oraz dorzuciliśmy nowiutkie felgi ze stopów metali lekkich w rozmiarze 18” dla dodatkowego efektu.
OPTYMALNA MOC SILNIKA

Ronimy wszystko, by zapewnić Ci silnik, jakiego potrzebujesz.Masz do wyboru: benzynowy silnik 1,6 o mocy 94 KM, benzynowy silnik 1,6 z przekładnią Xtronic o mocy 117KM lub 1,5dCi o mocy 110 KM lub nowy silnik DIG-T o mocy 115KM i 190Nm momentu obrotowego.Możesz także wybrać dynamiczny silnik DIG-T o mocy 190KM lub nawet jednostkę o mocy 218 KM w modelu JUKE NISMO RS.Technologia Stop/Start jest już standardem w wersjach z ręczną skrzynią biegów w silnikach 1,5dCi, DIG-T 115 oraz DIG-T 190.Nasze nowe silniki DIG-T zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów, by Twoja jazda była jeszcze przyjemniejsza i bardziej oszczędna.Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza