OdkryjNissan ARIYA: elektryczny crossover

Początek nowej ery. Stworzony, aby uwolnić drzemiącą moc. W Tobie. W nas wszystkich. Przekracza granice możliwości, autonomii i stylu.

Przedsprzedaż trwa. Bądź pierwszy i wypełnij formularz kontaktowy już dziś!

 


Wyposażony w technologię e-4ORCE, dwa silniki i unikatowy system napędu na wszystkie koła, Nissan ARIYA zapewnia idealną równowagę między mocą i niespotykaną kontrolą w każdych warunkach. Startuj w ułamku sekundy dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu na wszystkich kołach. Zdobywaj teren, korzystając z opcji trakcji na każdą pogodę. Bezpiecznie pokonuj zakręty dzięki precyzyjnej kontroli pojazdu. No i ciesz się każdą minutą niezwykłej jazdy.

 

e-4ORCE oferuje niemal idealny rozkład masy 50/50

Jeśli zależy Ci na doskonałych manewrach, potrzebujesz równowagi. Dlatego właśnie Nissana ARIYA wyróżnia równomierne rozłożenie masy.

e-Pedal Step

Technologia e-Pedal Step zapewnia jazdę z wykorzystaniem jednego pedału. Wystarczy go nacisnąć, aby przyspieszyć, i odpuścić, aby zwolnić. To świetne rozwiązanie, które zapewnia płynniejszy, bardziej intuicyjny i relaksujący sposób prowadzenia samochodu.

Tryb Sport, Eco i Snow

Emocje zaczynają się tutaj. Wybierz tryb Sport, a reakcja samochodu będzie jeszcze bardziej precyzyjna. Gdy otoczenie się zmienia, wybierz tryb Eco lub Snow, aby Nissan ARIYA mógł działać w harmonii z warunkami na drodze i Twoim nastrojem.


Skok w przyszłość

Odkrywaj świat bez ograniczeń. Zasięg do 500 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km.

 

Ładowanie w domu (typ 2)

Specjalna ładowarka ścienna 240 V umożliwia wygodne ładowanie i pozwala pożegnać się z wizytami na stacjach benzynowych. Nissana ARIYA można podłączyć bezpośrednio do standardowego domowego gniazdka elektrycznego lub do profesjonalnie zainstalowanej ładowarki Nissana 7,4 kW lub 22 kW AC⁴ w domu, aby w pełni naładować samochód przez noc.

Szybkie ładowanie i w drogę

Podłącz samochód do szybkiej ładowarki CCS2 480 V (DC 130 kW) w jednym z ponad 8000 punktów w Europie i uzyskaj do 80% naładowania w około 35 minut. Na czas ładowania może mieć wpływ wiele czynników.

Inteligentne ładowanie

Zaplanuj ładowanie w domu za pomocą smartfona, tam gdzie jest to dostępne, i wybierz godziny, w których koszty energii elektrycznej są niższe.


Prowadzisz tak jak lubisz

Poczuj większą swobodę za kierownicą dzięki technologiom zapewniającym różne poziomy kontroli nad pojazdem. Korek na autostradzie? Skorzystaj z pomocy asystenta. Ciasny parking? Pozwól Nissanowi ARIYA przejąć stery.

 

Inteligentne lusterko wsteczne

Jeśli coś zasłania Ci widok z tyłu – bagaż, pasażerowie lub złe warunki pogodowe – możesz skorzystać z wbudowanego ekranu LCD, aby zobaczyć widok z kamery z tyłu samochodu.

Inteligentny system kamer 360°

To się nazywa łatwe i wygodne parkowanie. Cztery kamery pokazują wirtualny, podzielony widok samochodu z lotu ptaka i mogą wykrywać poruszające się obiekty wokół pojazdu.

ProPILOT Assist z Navi-link

System ProPILOT Assist z Navi-link śledzi ruch na drodze, utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i wykorzystuje wbudowane mapy do przewidywania zjazdów z autostrady i zakrętów.


Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Chroni przed problemami, gdy nie widzisz, co dzieje się przed Tobą. System może wykryć pojazdy z przodu, które nagle zwalniają i ostrzec Cię, abyś zrobił to samo.

Inteligentny system awaryjnego hamowania przy cofaniu

Nic się nie martw. Jeżeli samochód wykryje nieruchomy obiekt za sobą, system może automatycznie zahamować, aby uniknąć kolizji.

Inteligentny system ostrzegania o obiektach w martwym polu

Podczas próby zmiany pasa ruchu system obserwuje, czy w Twoim martwym polu nie znajduje się jakiś pojazd. W przypadku jego wykrycia może aktywować hamulce i skorygować tor jazdy, aby wrócić na środek pasa.


W kontakcie ze światem

Duże dwa wyświetlacze i haptyczne przyciski sterowania, emitujące dotykowe sygnały to tylko początek. Chcesz mieć w zasięgu ulubione aplikacje? Wystarczy przeciągnąć palcem. Chcesz posłuchać muzyki? Po prostu zapytaj.

 

Android Auto

Rozmawiaj z asystentem Google w aplikacji Android Auto™ i załatwiaj sprawy głosem, abyś mógł skupić się na drodze. Wysyłaj wiadomości, sprawdź trasę dojazdu, kontroluj multimedia i nie tylko.

Bezprzewodowa integracja z Apple CarPlay

Aplikacja Apple CarPlay przeniesie do Nissana ARIYA Twoje kontakty, aplikacje komunikacyjne, playlisty Apple Music®, mapy Apple i wiele więcej. Bez kabla⁴.

Bezprzewodowe zasilanie smartfona

Wystarczy położyć smartfon na bezprzewodowej podkładce ładującej i poczekać, aby Nissan ARIYA zajął się resztą. Cztery wejścia USB, zasilą wszystkie Twoje urządzenia.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza