OdkryjNapędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa.

 

W pełni elektryczny silnik

Elektryczny, bezemisyjny, cichy i tańszy w eksploatacji Nissan Townstar zasilany jest baterią 45 kWh połączoną z silnikiem elektrycznym o parametrach 122 KM / 245 Nm. Zasięg do 301 km w cyklu mieszanym WLTP1 pozwoli Twojej firmie pracować cały dzień. Chłodzenie baterii cieczą pozwala na optymalizację wydajności ładowania.

Wygoda jazdy na silniku benzynowym

Dzięki niezawodnemu przyspieszeniu i osiągom wystarczającym do pokonywania stromych wzniesień nawet przy pełnym obciążeniu, wydajny silnik benzynowy Nissana Townstar sprawdzi się w każdej sytuacji. Poczuj moc 130 KM i ciesz się zużyciem paliwa na poziomie min. 6,4–7,5 l/100 km oraz emisją CO2 na poziomie 145–171 g/km (min./maks.) w cyklu mieszanym3 dzięki 6-biegowej ręcznej skrzyni biegów z trybem ECO dla optymalnej wydajności


Twój świat w zasięgu ręki

We wnętrzu Nissana Townstar masz wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki. To wszystko dzięki przemyślanym i praktycznym schowkom, najnowocześniejszym systemom łączności i ergonomicznej kontrukcji.

 

Przestrzeń do pracy, relaksu lub po prostu radości z jazdy

Wyjątkowa atrakcyjność wnętrza Nissana Townstar wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i ergonomicznej konstrukcji. Najnowocześniejsze opcje łączności zapewniają bezproblemową współpracę smartfona z samochodem oraz obsługę aplikacji, muzyki i wiadomości od współpracowników i klientów. Praktyczne schowki pomogą utrzymać porządek, kiedy Ty skupiasz się na swoim biznesie.

 


SZCZEGÓŁY WNĘTRZA
Zobacz środek z bliska

 

Dźwignia automatycznej zmiany biegów

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów została poręcznie umieszczona na dolnej części deski rozdzielczej, co zapewnia jej łatwy dostęp oraz intuicyjną i łatwą obsługę. Za jej pomocą można też wybrać 3 poziomy hamowania regeneracyjnego.

Elektroniczny hamulec ręczny

Poręczny i łatwy w obsłudze.

 

10-calowy cyfrowy kokpit

Wszystkie funkcje komunikacyjne będą wyświetlane na 8-calowym ekranie dotykowym, który jest połączony z 10-calowym cyfrowym kokpitem przed kierowcą.

Podgrzewana kierownica i przednia szyba

Poczuj przyjemny dotyk kierownicy w chłodne zimowe dni. Nissan Townstar wyposażony jest też w podgrzewaną przednią szybę, którą szybko się odmraża.


PRAKTYCZNOŚĆ
Jak u siebie w domu

 

Uchwyt na smartfon

Ułatwia prowadzenie rozmów wideo przez zestaw głośnomówiący po zaparkowaniu oraz łatwe przeglądanie poczty elektronicznej, kalendarzy i nie tylko.

Uchwyty na kubek

Uchwyty na kubki w Nissanie Townstar są wygodnie umieszczone w górnej części konsoli podłogowej. Zaprojektowano je tak, aby pomieściły kubki lub butelki o pojemności do 0,75 litra.

Praktyczna szuflada

Praktyczna szuflada o pojemności 7,1 l idealnie nadaje się do przechowywania większych przedmiotów, które są niezbędne w pracy, np. kasku.

 

Schowek w przednich drzwiach

Zlokalizowany w dogodnym miejscu i pojemny, z miejscem na butelkę o pojemności do 1,5 litra.

Automatyczna klimatyzacja

Nissana Townstar wyposażony został w grubsze okna, lepszą termoizolację i klimatyzację, dzięki czemu możesz cieszyć się odpowiednią temperaturą bez względu na warunki zewnętrzne.


ELEMENTY ZEWNĘTRZNE
Zrób niezapomniane pierwsze wrażenie

Wyróżniający się styl i harmonijne proporcje sprawiają, że Nissan Townstar przyciąga uwagę na ulicy. Jego efektowna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do miasta, gdzie pokonywanie wąskich ulic i ciasnych przestrzeni może stanowić problem dla większych samochodów dostawczych.

 

Osłona chłodnicy

Styl elektrycznego Nissana Townstar nowej generacji podkreśla osłona chłodnicy ozdobiona wzorem kumiko i poręcznie umieszczonym gniazdem ładowania.

Reflektory przednie LED

Aby ułatwić jazdę nocą i zapewnić optymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach, nowy Nissan Townstar oferuje światła do jazdy dziennej LED oraz mocne Reflektory LED (światła drogowe LED) w standardzie.

 

Tylne światła LED

Wyrazisty nowy detal, który podkreśla nowoczesny design: emblematy tylnych lamp z nową ramką i diodami LED, które dla bezpieczeństwa pozostają stale włączone.

Felgi

Wyjątkowe dwukolorowe felgi ze stopu metali lekkich ze wzorem diamond cut lub wykańczane maszynowo zapewniają efektowny styl.


TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO
Odkryj nowy standard

 

UINTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Większa pewność parkowania. Inteligentny system kamer 360° obejmuje 4 kamery, które ułatwiają manewrowanie nawet w najciaśniejszych miejscach.

ProPILOT Assist

Technologia ProPILOT Assist(5) Nissana umożliwia podążanie za pojazdem jadącym z przodu w wybranej odległości, zatrzymywanie się i ruszanie z miejsca zgodnie z ruchem innych pojazdów na drodze oraz trzymanie się środka pasa, dzięki czemu jazda staje się bezpieczniejsza i łatwiejsza.

APPLE CARPLAY® I ANDROID AUTO™

Bądź w kontakcie ze swoim światem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki obsłudze aplikacji Apple Carplay® i Android Auto™ masz dostęp do wiadomości, muzyki i aplikacji ze swojego smartfona.

NAWIGACJA

Zawsze znajdziesz najszybszą drogę. System inforozrywki NissanConnect na bieżąco aktualizuje między innymi informacje o ruchu drogowym i alternatywnych trasach.


DANE TECHNICZNE
Znajdź idealny model

 

WYMIARY I ŁADOWNOŚĆ

Maksymalna długość ładunku: 1,8 m (lub 3,05 m ze złożoną tylną przegrodą).

OPCJE DRZWI TYLNYCH

Otwórz się na swoje preferencje – do wyboru masz szeroko otwierane drzwi przesuwne lub drzwi typu hatchback z tylną szybą.

SKŁADANE SIEDZENIE PASAŻERA

Możesz je rozłożyć, gdy masz towarzysza podróży lub złożyć, aby uzyskać więcej przestrzeni bagażowej, kiedy sam wykonujesz zadanie służbowe.

 


AKCESORIA
Dodaj detale wykończeniowe

 

RELINGI

Zabierz jeszcze dłuższy ładunek lub po prostu zwiększ swoją ładowność.

ZDEJMOWANY ZACZEP HOLOWNICZY

Korzystaj z praktycznego haka holowniczego.

DREWNIANE ZABEZPIECZENIA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Ciesz się długotrwałą ochroną przestrzeni ładunkowej i komfortem podczas załadunku i rozładunku.

PODŁOKIETNIK

Podnieś komfort jazdy oraz funkcjonalność samochodu, którą zapewnia dodatkowy i dyskretny schowek.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza