OdkryjDESIGN

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd

Sylwetka Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznym proporcjom SUV-a, doskonałym oświetleniem w technologii LED i masywnymi 20-calowymi felgami ze stopu metali lekkich. Bogatsza oferta kolorów daje pewność wyróżnienia się z tłumu.

 Zachwycające rozwiązania

Rozgość się w fotelach ze skóry Nappa (*) z opcją masażu dla przedniego rzędu. Daj się oczarować cyfrowemu wyświetlaczowi i zaawansowanym technologiom łączności. Kiedy doświadczysz jak przestronne jest wnętrze – nie będziesz mógł się mu oprzeć.


Kolory i wymiary

Większy wybór kombinacji kolorów niż kiedykolwiek, nowe dwukolorowe nadwozie, które podkreśla linie nawiązujące do stylistyki coupé. W Nissanie Qashqai nigdy nie chodziło o wtopienie się w tłum.


UKŁADY NAPĘDOWE

Inteligentna moc z myślą o zmieniającym się świecie

Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda – dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Qahqai e-POWER łączy zalety samochodu elektrycznego z wygodą korzystania z silnika benzynowego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie, niezrównaną płynność jazdy i ciszę, znane z prowadzenia aut elektrycznych.

 

Większa wydajność

Mild hybrid poprawia zużycie paliwa w SUV-ie i podnosi przyjemność prowadzenia. Układ napędowy mild hybrid jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który magazynuje energię powstającą podczas hamowania. Zmagazynowana energia wspomaga silnik podczas rozpędzania samochodu (do 30 km / h) i zmniejsza jego obciążenie co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i emisję CO2 [1]. Pozwala także zasilać urządzenia elektryczne w czasie postoju. Aby zrównoważyć wzrost wagi spowodowany zastosowaniem układu mild hybrid - na drzwiach, masce silnika i błotnikach zastosowano aluminium, które pomaga obniżyć całkowitą masę auta.


Zalety samochodu elektrycznego, wygoda silnika spalinowego

Dostępny od wersji Acenta, Nissan Qashqai z e-POWER napędza koła przez cały czas za pomocą silnika elektrycznego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie i cichą jazdę. W przeciwieństwie do tradycyjnych samochodów hybrydowych, które do napędzania kół wykorzystują silnik benzynowy, w przypadku e-POWER silnik benzynowy ładuje akumulator, zapewniając dobry zasięg oraz cichą pracę.


WSPARCIE DLA KIEROWCY

Nissan Intelligent Mobility

Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda – dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Qahqai e-POWER łączy zalety samochodu elektrycznego z wygodą korzystania z silnika benzynowego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie, niezrównaną płynność jazdy i ciszę, znane z prowadzenia aut elektrycznych.

 


ProPILOT

Ułatwia codzienne dojazdy do pracy, zachowując wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymując samochód na środku pasa ruchu.


HEAD-UP DISPLAY

Teraz możesz widzieć wszystko bez spuszczania wzroku z drogi. Wyświetlacz przezierny możesz skonfigurować tak, aby pokazywał prędkość, mijane znaki drogowe, nawigację, inforozrywkę i inne szczegóły.


12.3” FULL TFT

Personalizowany wyświetlacz 12,3 cala Nissana Qashqai daje wiele możliwości konfiguracji. Dostęp do map. Różne menu. Umieszczanie informacji w miejscu, gdzie trudno je przegapić. Wyrafinowany styl inspirowany japońskim szkłem Kiriko.


WSPARCIE DLA KIEROWCY I TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

Bogaty pakiet technologii wspomaga monitorowanie otoczenia samochodu

Już od podstawowej wersji, każdy Nissan Qashqai wyposażony jest w zaawansowaną technologię, która chroni i zapewnia bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, a 5-gwiazdek Euro NCAP potwierdza wysoki standard bezpieczeństwa tego modelu.


Intelligent Emergency Braking with Pedestrian Detection

W przypadku ryzyka kolizji z samochodem, pieszym lub rowerzystą, system jest w stanie wykryć obiekty i aktywować hamulce, aby doprowadzić do całkowitego zatrzymania pojazdu.


Intelligent Emergency Braking with Pedestrian Detection

W przypadku ryzyka kolizji z samochodem, pieszym lub rowerzystą, system jest w stanie wykryć obiekty i aktywować hamulce, aby doprowadzić do całkowitego zatrzymania pojazdu.


Inteligentny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu

Inteligentny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu delikatnie koryguje tor jazdy, kiedy wyczuje, że przez przypadek zjeżdżasz ze swojego pasa.


OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze swoim światem

Dzięki różnym opcjom łączności, Twój świat jest w zasięgu ręki… lub dźwięku Twojego głosu. Zaawansowane opcje łączności i bezprzewodowe ładowanie smartfona sprawiają, że jego obsługa jest wyjątkowo wygodna.

 


Osobisty asystent głosowy

Technologie Amazon Alexa® i Google Assistant™ pozwalają na interakcję z samochodem nawet, gdy siedzisz wygodnie na kanapie w domu.[*] [*]


Inteligentne powiadomienia

Jeśli chcesz, możesz otrzymywać alerty, na przykład gdy samochód opuści wyznaczony obszar lub przekracza określoną prędkość.[*]


Zdalne sterowanie

Przy pomocy aplikacji NissanConnect Services [*] możesz zdalnie blokować drzwi, włączać światła i dźwięk klaksonu.


AKCESORIA

Celebruj swój własny styl

W eleganckim otoczeniu możesz więcej. Innowacyjne akcesoria lifestyle’owe do Nissana Qashqai są idealne do jazdy po mieście i na rodzinną wyprawę.

 


Panel wykończeniowy na przód

Zwróć uwagę na efektowne wykończenie przedniego zderzaka Nissana Qashqai.


Nakładka wykończeniowa na bok

Pomaga podkreślić atletyczne linie Nissana Qashqai.


Nakładka wykończeniowa na tył

Doskonały akcent wykończeniowy efektownego designu Nissana Qashqai

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza