Odkryj


# 1 SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY W EUROPIE

 


RÓŻNE OPCJE ZASIĘGU

DO 270 KM** LUB DO 385 KM**


NISSAN PROPILOT***

RUSZAJ, STAWAJ I TRZYMAJ SIĘ ŚRODKA


ZEROWA EMISJA SPALIN****

ZRÓWNOWAŻONY STYL JAZDY


POZOSTAŃ W KONTAKCIE

NAWIGACJA DOOR-TO-DOOR I NOWA APLIKACJA NA SMARTFONA

 

JAK DALEKO DOJADĘ NISSANEM LEAF?

Europejski bestseller wśród w 100% elektrycznych samochodów* oferuje w 2019 r. dwie wersje: Nissana LEAF i Nissana LEAF e+.


 

Do 270 km**
Do miasta

CZY NISSAN LEAF TO DOBRY WYBÓR DLA MNIE?

Najlepiej sprzedający się samochód elektryczny w Europie zapewnia moc 147 KM przy zerowej emisji spalin**** w codziennej jeździe po mieście, w której dominuje system e-Pedal™, a ProPILOT*** ułatwia przetrwanie korka.


 

Do 385 km**
Jazda do pracy z zerową emisją spalin

CZY NISSAN LEAF E+ TO DOBRY WYBÓR DLA MNIE?

Nowy model Nissana LEAF e + na rok 2019 jest wyposażony w inteligentną baterię o zwiększonej mocy i silnik elektryczny o mocy 214 KM. Przyjemna droga do pracy w dwóch słowach: simply amazing.


JAK ŁADUJE SIĘ NISSANA LEAF?

Szeroka gama sposobów ładowania – od gniazdka elektrycznego w domu po publiczne punkty szybkiego ładowania – sprawia, że Nissan LEAF dostosowuje się do Twojego rytmu, stylu życia i jazdy.

 

 

 

 

MOŻNA ŁADOWAĆ W DOMU LUB W PRACY


 

PODŁĄCZ DO ZWYKŁEGO GNIAZDKA

Wszystkie wersje Nissana LEAF są wyposażone w kabel, który można podłączyć do gniazdka
w domu i naładować akumulator przez noc lub w trakcie pracy.


 

PODŁĄCZ NISSANA DO CERTYFIKOWANEJ ŁADOWARKI WALLBOX1

Zainstaluj ładowarkę WALLBOX Nissana w garażu i zwiększ dwukrotnie prędkość ładowania akumulatora do pełna przez noc. Zadbaj o bezpieczeństwo w stylu Nissana LEAF.

1 Produkt jest w procesie wdrażania. Nie można jeszcze złożyć zamówienia.


ŁADOWANIE NA TRASIE


 

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Sieć publicznych punktów ładowania, w których możesz naładować Nissana LEAF stale się rozrasta. Znajdziesz je wzdłuż głównych dróg, przy stacjach paliw i przy budynkach użyteczności publicznej. Zaplanuj trasę na mapie i wybierz najdogodniej położone punkty dla siebie.


 

ULUBIONE STACJE ŁADOWANIA NISSANA LEAF*****

Dealerzy i partnerzy Nissana w całej Europie chętnie udostępnią Ci możliwość doładowania Twojego Nissana LEAF. Czeka na Ciebie ponad 6000 punktów umożliwiających naładowanie samochodu.


CZY PROWADZENIE NISSANA LEAF JEST PRZYJEMNE?

Nissan LEAF wyposażony w pakiet Nissan Intelligent Mobility całkowicie odmieni Twój sposób przemieszczania się dzięki technologiom, które zapewnią Ci łączność ze światem, pewność siebie za kierownicą… i niezapomniane doznania. Będziesz bardziej świadomy na drodze i możesz liczyć na wsparcie, kiedy będziesz go potrzebować. Nissan Intelligent Mobility po prostu ułatwia życie. To rozwiązanie przyszłości, które jest gotowe dla każdego. Już teraz.

 

 


NISSAN E-PEDAL™: PRZYSPIESZANIE I ZWALNIANIE JEDNYM PEDAŁEM

Przyspieszanie, hamowanie i zatrzymywanie samochodu – wszystko jednym pedałem. Nowatorska technologia e-Pedal™ to wszystko, czego potrzebujesz w Nissanie LEAF. Prosto i przyjemnie!

RUSZAJ, STAWAJ I TRZYMAJ SIĘ ŚRODKA

NISSAN PROPILOT***

Korki już nigdy nie będą tak irytujące. System ProPILOT*** ułatwi Ci podążanie za samochodem
z przodu, ponieważ Nissan LEAF przyspiesza, hamuje i uruchamia się ponownie w rytmie korka. Kierowca musi tylko mieć oczy na drodze i może relaksować się technologicznie wspomaganą jazdą.

NISSAN LEAF PARKUJE SAMODZIELNIE

PROPILOT PARK

Samochód, który parkuje samodzielnie za jednym naciśnięciem przycisku? Dokładnie! Funkcja ProPILOT Park zadba o wszystko.


CYFROWY ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU

 

ANDROID AUTO™

Dotrzyj do celu, korzystając z pomocy Google Maps™ w towarzystwie ulubionej muzyki zapewnianej przez Google Play™ Music. Setki poleceń głosowych pozwolą Ci wybrać utwór, cel podróży lub odpowiedzieć na SMS-a – wszystko bez puszczania kierownicy z rąk.

APPLE CARPLAY™

Szukasz kogoś? Chcesz się gdzieś wybrać? Wystarczy zapytać Siri®. Wyposażona w funkcję obsługi głosowej Siri® aplikacja CarPlay™ przeniesie do samochodu Twoje kontakty, ulubione aplikacje komunikacyjne, bibliotekę iTunes®, playlisty Apple Music®, mapy Apple i wiele więcej. Dzięki niej możesz też regulować głośność i włączać wybrane ekrany przy pomocy przycisków sterujących wbudowanych w kierownicę. Wystarczy, że podłączysz swój kompatybilny iPhone i możesz ruszać w drogę.


PIĘKNY DESIGN, UNIWERSALNY STYL

Nissan LEAF jest uniwersalny i spełni oczekiwania całej rodziny. Pięć siedzeń, bagażnik o pojemności do 435 l i wyrazista dynamiczna sylwetka sprawią, że będziesz zadowolony zarówno z jego stylu, jak
i praktyczności.


SPERSONALIZUJ SWOJEGO NISSANA LEAF

Dodaj trochę blasku

 

17-calowa ciemnoszara felga ze stopu metali lekkich ze szlifem diamentowym i niebieskimi wstawkami

Podświetlane progi

Pakiet Elegance Blue

 

HOLOWANIE I PRZEWOŻENIE

Nissan LEAF pracuje dla Ciebie

Bagażnik rowerowy montowany na hak holowniczy

Bezpieczny i wygodny transport do 2 rowerów

Aluminiowy bagażnik dachowy (maks. obciążenie: 35 kg)

Zwiększ możliwość przewozu ładunków


KOMFORT I OCHRONA

Zadbaj o doskonały wygląd swojego Nissana LEAF

Dwustronna wykładzina bagażnika

Nakładka zderzaka i organizer do bagażnika

Białe osłony przeciwbłotne


Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach.

* Źródło: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), Nissan LEAF z roku modelowego 2018 to najczęściej rejestrowany samochód elektryczny w UE w 2018 r.

** Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

*** System ProPilot jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPilot to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPilot jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy i trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę i możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

*** Zużycie energii (Wh/km): w cyklu mieszanym 180-206; emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 0. Zero emisji CO2 podczas jazdy.

*** Podane osiągi dotyczą akumulatorów 39 kWh (netto) (LEAF) i 59 kWh (netto) (LEAF e+). Czas ładowania zależy od wielu warunków, w tym rodzaju i stanu ładowarki, temperatury akumulatora i otoczenia w miejscu użytkowania. Podany czas szybkiego ładowania wymaga wykorzystania ładowarki CHAdeMO. Nissan LEAF został opracowany z myślą o obsłudze większości rodzajów podróży w codziennym życiu. Jest wyposażony w specjalne zabezpieczenia, aby chronić akumulator podczas powtarzających się sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas potrzebny na kolejne szybkie ładowanie może się wydłużyć, jeżeli temperatura akumulatora uruchomi technologię ochrony akumulatora.

*** Podany zasięg oraz moc są wartościami maksymalnymi dla jazdy w cyklu mieszanym odpowiednio dla wersji 39 kWh (netto) oraz 59 kWh (netto). Dane dotyczące zasięgu w cyklu mieszanym uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów rożnych typów pojazdów.Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych.Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP). LEAF 59 kWh (netto): zużycie energii: 180 Wh/km, LEAF 39 kWh (netto): 0 g/km, 206 Wh/km. Zdjęcia są jedynie ilustracją. Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza