Video

Nissan Juke DIG-T 114 KM (2022) - Video test

Nissan Juke to przełomy crossover w historii marki, który dzięki swojej odważnej stylistyce był niewątpliwym hitem sprzedaży. Jego druga generacja, która zadebiutowała na rynku w 2019 roku kontynuuje charakter modelu Juke - drapieżny i dynamiczny, a zarazem zwinny i miejski. Zapraszamy na test Juke'a z silnikiem DIG-T o mocy 114 KM.

Nowy Nissan Juke 1.0 DIG-T 117 KM DCT - Video test

Test nowego Nissana Juke'a już za nami. Jeździłem wersją z automatyczną skrzynią biegów w dość bogatej specyfikacji. Co o niej myślę i jak oceniam nowego Nissana Juke'a? Sprawdźcie w materiale wideo.

Nowy Juke - Pierwsze wrażenie

Mówi się, że samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji
i to nieuchronna. Czy takie auta są już produktami gotowymi
i dającymi to, czego pragną klienci? Sprawdzamy na przykładzie Nissana Leafa.

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza