Juke Hybrid 

Stworzony, by zachwycać. Najnowsza generacja Nissana Juke z napędem hybrydowym

Za kierownicą tego zelektryfikowanego modelu poczujesz prawdziwe emocje. Nissan Juke Hybrid wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która łączy atuty silnika elektrycznego i benzynowego. Dzięki temu jazda jest przyjemna, precyzyjna, cicha i wydajna. Zużycie paliwa jest do 19% niższe niż w przypadku Nissana Juke z silnikiem benzynowym z automatyczną skrzynią biegów (5 l/100 km w cyklu mieszanym wg WLTP). Nissan Juke może być również wyposażony w silnik benzynowy DIG-T o mocy 114 KM z ręczną skrzynią biegów lub przekładnią automatyczną DCT.


 

HYBRYDOWY NISSAN JUKE NAJNOWSZEJ GENERACJI

Technologia, która wyzwala emocje. Odkryj śmiałe, porywające i zelektryzowane wrażenia za kierownicą.

 

Poczuj, jak samochód doskonale reaguje na pedał przyspieszenia dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu silnika elektrycznego. Technologia, w którą wyposażony jest Nissan Juke Hybrid wykorzystuje bezsprzęgłową, inteligentną przekładnię wielotrybową inspirowaną samochodami Formuły E, gdzie silnik elektryczny i benzynowy pracują niezależnie lub razem, zapewniając większą szybkość reakcji i dynamikę prowadzenia. Pojazd wybiera jeden z trybów, aby dopasować się do stylu kierowcy, zapewniając moc i przyjemność z jazdy.


Maksymalna reakcja

Teraz codzienne dojazdy do pracy będą najprzyjemniejszą częścią dnia. Maksymalna moc podczas jazdy po mieście i 143 KM pod maską w parze z inteligentną wielostopniową skrzynią biegów zapewniają natychmiastowy moment obrotowy i ciszę w samochodzie. Poczuj radość z jazdy za kółkiem Nissana Juke.

Główny tryb napędu elektrycznego do jazdy po mieście

Rozkoszuj się ciszą podczas niemal bezgłośnego przejazdu ulicami miasta. Podczas podróży po mieście do 80% czasu samochód pracuje w trybie napędu elektrycznego, bez konieczności ładowania, a i tak zapewnia maksymalne emocje i szybkość reakcji (67% czasu w cyklu miejskim wg WLTP)3.Wysokie emocje. Niskie spalanie

Efektywność i zadziorność mogą iść ręka w rękę. W tej wyjątkowej hybrydzie hamowanie regeneracyjne zasila akumulator silnika elektrycznego, a silnik benzynowy włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Rezultat? Zużycie paliwa jest do 19% niższe niż w przypadku Nissana Juke z silnikiem benzynowym z automatyczną skrzynią biegów. (5 l/100 km w cyklu mieszanym wg WLTP)1, 3.


e-Pedal Step

Technologia e-Pedal Step pozwala kontrolować samochód tylko pedałem gazu, którym można przyspieszać i zwalniać. Hamulec służy jedynie do całkowitego zatrzymania pojazdu.


SILNIK BENZYNOWY

Zaawansowany silnik i skrzynia biegów

6-biegowa ręczna skrzynia biegów

Przejmij kontrolę nad samochodem. 6-biegowa ręczna skrzynia Nissana Juke zapewnia szybką zmianę biegów i reakcję, dzięki czemu każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością.

7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT)

Natychmiastowa reakcja. 7-biegowa przekładnia z podwójnym sprzęgłem (DCT) działa jak tradycyjna automatyczna skrzynia, zapewniając wygodne prowadzenie samochodu. Kiedy czujesz potrzebę większych emocji, reakcja skrzyni DCT będzie płynna i szybka, sprawiając radość przy każdym użyciu.


Tryb ECO/Tryb Sport

Wybierz tryb ECO, aby zmniejszyć spalanie, tryb Standard dla najlepszej równowagi między poziomem zużycia paliwa a wydajnością, lub tryb Sport dla maksymalnych emocji podczas jazdy.

Łopatki do zmiany biegów w kierownicy

Natychmiastowa reakcja na wyciągnięcie ręki. Zaawansowana 7-biegowa skrzynia biegów DCT ma zamontowane w kierownicy łopatki, które umożliwiają zmianę biegów bez odrywania rąk od kierownicy.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza