Odkryj


NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Nissan 370Z Roadster to zachwycający młodszy brat legendarnej „Zetki”. Podobnie jak wersja coupé, może poszczycić się mocą 328 KM, V6 oraz szeregiem zaawansowanych rozwiązań technicznych. Warto też wspomnieć o szybko składającym się, miękkim dachu.


STYLISTYKA WNĘTRZA

Nissan 370Z Roadster pozwala wydłużyć przyjemność z jazdy ze złożonym dachem: zarówno jesienią, jak i wieczorem. Gdy zrobi się chłodniej, włącz podgrzewane fotele (dostępne opcjonalnie), które w gorące dni można także schładzać. Natomiast podwójnie izolowany dach sprawia, że Nissan 370Z Roadster zapewnia przyjemność z jazdy przez cały rok i przy każdej pogodzie.


TAJEMNICA DOSKONAŁYCH SAMOCHODÓW SPORTOWYCH

Sekretem doskonałego samochodu sportowego jest intuicyjna komunikacja między kierowcą a autem.


SILNIK 3,7 L V6

Wolnossący silnik Nissana 370Z Roadster gwarantuje bezkonkurencyjne osiągi w swojej klasie, a dynamika auta na niskich obrotach oraz nawet 7500 obr./min sprawią, że z Twojej twarzy nie zniknie uśmiech.


LEKKIE ZAWIESZENIE

Wykorzystanie elementów zawieszenia z lekkiego aluminium redukuje masę nieresorowaną i zwiększa reakcje Nissana 370Z Roadster na drodze.


Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza