Serwis Wiosna
Oferty specjalne serwisu
Serwis WiosnaObrazy są ilustracjami. Dane i fakty zawarte w niniejszym materiale reklamowym służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty umownej.
Podane ceny są cenami początkowymi brutto, które mogą się różnić w zależności od modelu.
Ceny początkowe odnoszą się tylko do cen części. Oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami i nie podlegają wymianie na środki pieniężne.
Zniżka na części zakupione w kampanii jest ważna również bez instalacji części.
Oferta ważna od 3 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r. lub do odwołania.
* Filtry premium dostępne są dla ograniczonej gamy modeli. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza