Bose Personal Edition


BOSE® PERSONAL® EDITION TWÓJ IDEALNY PARTNER, KTÓRY POZWOLI CI SIĘ WYRÓŻNIĆ.

Wyraź swój styl oraz wyróżnij się z tłumu dzięki pakietom personalizacji nadwozia w trzech kolorach. Usiądź w środku nowego Nissana Micra i odkryj najwyższej jakości materiały wykończenia wnętrza w kolorze pomarańczowym. Parkowanie nigdy nie było łatwiejsze, dzięki tylnej kamerze oraz czujnikom parkowania. Zanurz się w 360° dźwięku pochodzącym z głośników Bose® Personal® zintegrowanych z zagłówkiem.

NASZ NAJLEPSZY FOTEL KIEROWCY DZIĘKI BOSE®

Technologia audio Bose® zanurzy Cię w dźwiękach, które w unikalny sposób pobudzą Twoje zmysły./span>
DŹWIĘK Z PRZODU

Samotna podróż? Dopasuj muzykę do danej chwili, wykorzystując innowacyjny system regulacji poziomu dźwięku.

DŹWIĘK Z TRZECH STRON

Poszerz zakres dźwięku – otocz się muzyką o wyrazistej głębi.

DŹWIĘK ZE WSZYSTKICH STRON

Postaw na maksymalne wrażenia. Pozwól otoczyć się muzyce i ciesz się dźwiękiem 360° – przestronnym, wyrazistym i pochłaniającym zmysły.ELEMENTY WYKOŃCZENIA WNĘTRZA. TAK JAK LUBISZ.

Modne elementy wykończenia, spersonalizowane pomarańczowe (Energy Orange) akcenty i poręczne schowki sprawiają, że zupełnie Nowy Nissan Micra Bose® Personal® Edition to Twój wymarzony partner w podróży.p>
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA AUDIO

Składający się z 6 głośników system audio Bose®, z których 2 znajdują się w zagłówku fotela kierowcy, zapewnia prawdziwie spersonalizowane doznania. Regulacja dźwięku HD w zakresie 360° daje unikalne możliwości odsłuchiwania muzyki, nieporównywalne z tradycyjnymi głośnikami.
Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza