Odkryj

WIĘKSZY ZASIĘG*

378 KM


NOWY AKUMULATOR

40 KWH


KONIE MECHANICZNE

150 KM


W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD NOWY NISSAN LEAF

Nowym Nissanem LEAF dojedziesz jeszcze dalej. Większa pewność, lepsza łączność i bardziej ekscytujące doznania podczas jazdy elektrycznym samochodem, który potrafi niesamowite rzeczy.
JAZDA, W KTÓREJ WSZYSTKO IDZIE PO TWOJEJ MYŚLI

Nowy Nissan LEAF to gwiazda systemów Intelligent Mobility. Przygotuj się na nową relację ze swoim samochodem. Wyobraź sobie jazdę, kiedy wykorzystujesz tylko jeden pedał, dzięki któremu możesz nie tylko dynamicznie przyspieszać, ale i hamować. Albo wyobraź sobie, że niektórymi zadaniami możesz podzielić się ze swoim samochodem, aby czas za kierownicą był bardziej relaksujący. Dzięki takim technologiom jak e-Pedal, ProPilot, ProPilot Park, inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych czy inteligentny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, nowy Nissan LEAF sprawia, że wszystko to jest naprawdę możliwe.

CIESZ SIĘ JAZDĄ

Inteligentne systemy Nissana podniosą poczucie pewności za kierownicą na autostradzie, w korku czy podczas parkowania równoległego. Wystarczy aktywować funkcję Nissan ProPilot,, która pomoże zachować pozycję nowego Nissana LEAF na środku pasa, utrzyma jego prędkość i odległość od pojazdu z przodu, a nawet doprowadzi do pełnego zatrzymania się samochodu. Dzięki nowatorskiemu i wydajnemu rozwiązaniu Nissana o nazwie e-Pedal, możesz cieszyć się nowymi doznaniami podczas jazdy, używając jedynie pedału gazu. e-Pedal to rewolucyjna technologia, która zmienia sposób prowadzenia samochodu. W zależności od siły nacisku na pedał gazu, samochód ruszy z miejsca, przyspieszy, a nawet się zatrzyma. Teraz, wykorzystując jedynie pedał gazu do zwiększania prędkości, zwalniania i hamowania, masz pewność, że jazda będzie jeszcze bardziej płynna.


LEPSZY WIDOK Z KAŻDEJ STRONY

Nowy Nissan LEAF zmienia sposób widzenia otoczenia samochodu dzięki zaawansowanym systemom, takim jak inteligentny system kamer 360°, który wykorzystuje cztery kamery do utworzenia wirtualnego widoku Twojego samochodu elektrycznego z lotu ptaka, prezentując zbliżenia na ekranie, czy też lusterko wsteczne , które zapewnia wyraźniejszy widok, kiedy tylko zacznie się ściemniać.


WEJDŹ NA NOWY POZIOM ŚWIADOMOŚCI OTOCZENIA

Wyczuwając ruch wokół samochodu, nowy Nissan LEAF wykrywa potencjalne zagrożenia, aby nic Cię nie zaskoczyło. Wybrane systemy bezpieczeństwa to: ostrzeżenie o zbliżających się pojazdach podczas cofania, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu, inteligentny system kamer 360° ProPilot Park.


DYNAMIKA, JAKIEJ SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ

W 100% elektryczny napęd oznacza natychmiastowe wciśnięcie w fotel, kiedy naciśniesz pedał gazu. Dodatkowe ułatwienie stanowi innowacyjny e-Pedał, który umożliwia przyspieszanie i hamowanie jednym pedałem, a nisko osadzony akumulator sprawi, że pokochasz wchodzenie w zakręty. Teraz, z zasięgiem 378 km*, będziesz mógł cieszyć się ekscytującymi doznaniami w czasie jazdy jeszcze dłużej.KOLEJNE ŁADOWANIE ZABIERZE CIĘ JESZCZE DALEJ
WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ PODCZAS EKSCYTUJĄCEJ PODRÓŻY

 • Ładowanie Nowego Nissana LEAF z użyciem timera w celu uniknięcia najdroższych taryf prądowych.
 • Wyszukiwanie najbliższej stacji ładowania.
 • Ustalenie idealnej temperatury w samochodzie elektrycznym zanim jeszcze do niego wsiądziesz.
 • Aktualne informacje o korkach na drodze.
 • Pełna kontrola samochodu elektrycznego.

EFEKTOWNY, NOWY WYGLĄD NADWOZIA

Równie piękny dla oka, jak ekscytujący podczas prowadzenia – Nowy Nissan LEAF zachwyca ostrymi liniami, dynamicznym przodem z unikalną, wielowymiarową, półprzezroczystą, niebieską osłoną wlotu powietrza i kultowym pływającym dachem. Ten nowoczesny oraz przestronny hatchback oferuje wiele możliwość, aby dotrzymać Ci kroku w codziennym życiu.


TECHNOLOGIA, KTÓRA ZACHWYCA

Zaawansowane funkcje ułatwiają pozostanie w kontakcie z otaczającym Cię światem.Nowy Nissan Leaf sprawi, że codzienna jazda będzie przyjemniejsza. Od umożliwiającego indywidualną konfigurację panelu wskaźników, przez ekran z informacjami, po płynną integrację mobilną - Twój Nowy Nissan LEAF ma wszystko, czego potrzebujesz.


MOBILNA INTEGRACJA

CAR PLAY APPLE I AUTO ANDROID


OPCJE ŁĄCZNOŚCI

PORT USB


TECHNOLOGIA

BLUETOOTH


*Zasięg nawet do 378 km został określony na podstawie testów wewnętrznych. Ostateczna wartość znana będzie po homologacji. Podany zasięg może nie odzwierciedlać rezultatów osiąganych w czasie rzeczywistej jazdy. Na rzeczywisty zasięg mogą mieć wpływ takie czynniki jak styl jazdy, warunki drogowe, korzystanie z klimatyzacji i inne czynniki niezależne od producenta.
CarPlay jest aplikacją dostarczaną przez Apple Inc. Może ona nie być dostępna w Państwa lokalizacji.
Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza