Części
Części i akcesoria
Części

W ramach kampanii wiosennej dostępnych jest więcej numerów części wycieraczek z tą samą zniżką: 30% dla klientów zarejestrowanych w programie You+Nissan, 20% dla klientów niezarejestrowanych w programie You+Nissan.Pełna lista numerów części biorących udział w wiosennej kampanii jest dostępna w salonach Nissana. Żeby ustalić, który numer części jest kompatybilny z Twoim pojazdem oraz poznać obniżoną cenę tego numeru części, zwróć się bezpośrednio do Twojego dealera Nissana.

Podane ceny zawierają aktualny podatek VAT. Cennik obowiązuje od 01.04.2019 r. do 30.06.2019 r. Nissan zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych w niniejszym dokumencie bez uprzedzenia. Oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami i nie podlegają wymianie na środki pieniężne. Treść służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty umownej. W celu uzyskania szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
OFERTY SPECJALNE JAPAN MOTORS
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza